Blogas Artioma

A. Mečkausko fototaisykla.lt

by Artioma on Jun.16, 2010, under Rašliavos

Norėjau jau šiandie rašyti, jog pagaliau sutvarkė mano fotiką ir viskas veikia. Laukta beveik 2 mėnesiai (sąskaita: 324lt dalys, 300lt darbas). Kada žadėta buvo „greitai atsiūsim dalis per 3 dienas“ (ir man nusispjaut, kad ta dalis būtu 2 ar net 3 kartus brangesnė išėjus). 3 paskutines savaites tos dalys gulėjo muitinėje. Aloha, muitininkai, dirbkit!

Bet istorija tuom nesibaigia. Norėjau rašyti, jog servisas pas poną Mečkauska taisykloje išvis neegzistuoja, tačiau mechaninei darbų kokybei pretenzijų neturiu. Tačiau… Gumas galėjo ir perklijuot, žmoniškai. Nu bet, pyzdu, aš ir pats moku (nesitrenksiu aš į Vilnių dėl 2 gumų koliotis ir laukti vėl 2 mėnesius). Kokia gi buvo mano nuostaba, kada aš pradėjęs fotkint neišgirdau „pypso“. Taip, aš vienas iš tu žmonių kuris jį naudoją. Nueinu į menių. Jis įjungtas. Nesąmonė galvoju, fokusuoju vėl. Vėl tylu.

Išvada: skambinsiu ryte į taisyklą. Įdomu kas bus dabar…

Va toks tau žmogau servisas. Pažadas padaryt greitai. Pažadas paskambint ir pranešti, kaip ten su shippingu. Tada užsakymas dalių paprastu paštu. Man nepaskambinus. Tada laukimas nežinia kiek. Nepriklijuotos gumos už 300 litų ir neveikiantis „pypsas“.

Kas bus toliau?

:, ,

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?