Blogas Artioma

About

Čia galioja kelios paprastos taisyklės:
1. Čia mažai kalbama apie politika.
2. Čia rodomos nuotraukos ir/ar įvairūs vaizduojamieji menai kurie patinka man asmeniškai ir kuriuos aš norėčiau parodyti kitiems žmonėms. Jeigu jums nepatinka ką aš rodau, tai jūs galite kitaip turiningai praleisti savo laiką.
3. Jums kaip ir man nieks nedraudžia vartoti visus žinomus įvairių kalbų žodžius, bet tai nereiškia, kad piktybiškus komentarus su keiksmažodžiais aš toleruosiu.
4. Tris pagrindinės kalbos šiame bloge yra Rusų, Anglų ir Lietuvių. Jeigu jums tai nepatinka, tai aš niekuo negaliu jums padėti. O jeigu jūs esate jaunas ar jauna ir nesuprantate kirilicos, tai čia jau ne mano problemos.
5. Kai kurios šiame bloge publikuojamos nuotraukos vaizduoja nuoga kūną. Ir man visiškai nerūpi jeigu jums tai nepatinka.
6. Nikon technika man žymiai labiau įdomesnė nei Canon. Elementariai dėl to, kad aš paveiksluoju Nikon’u. O ne dėl to, kad Canon gamina blogus fotoaparatus.
7. Bloge naudojama nuotraukų peržiūros sistema specialiai yra būtent tokia. Nes besikeičiančio dydžio Lightbox langas mane nervina ir kiekviena karta judint pele ir bandyt pataikyt į „sekančios nuotraukos“ rodyklę yra visiškai menkas malonumas.
8. Jeigu jums atrodo, kad šis blogas yra demokratiškas… Tai patarčiau persigalvoti. Čia yra diktatūra. Taip ir yra. Demokratiškas.

Kažką pametėte?