Blogas Artioma

Adobe Lightroom 3 Beta

by Artioma on Oct.23, 2009, under Rašliavos

Na, čia jau nėra tokia jau didelė naujiena. Visi maždaug žino kas naujo, visi video žiūrėjo. Tik kažkaip… Adobe kaip visada savo stiliuje. Padarė kažką gero, o dabar prie to prisukinėja ne tai kas būtų dar geriau, ko reikia, o blizgučius visokius. Norit normalios kreivės su normaliais taškais, kad galima būt žmoniškai tampyt? Ogi prašom jums eksportą į Flikr. Podakuni yra rašęs ko reik Laitrūmui. Abejoju ar pamatysim ką nors iš to gyvai. Ai, dar, kada po velniais galima  bus pasikeisti hotkeys? Kelintam amžiuje gyvenam?

Tačiau man iš tikro labiau įdomu buvo pabandyti naujo šumodavo darbą. Paimiau tą pačia fotkę iš meno forumo Homo Ludens, užkėliau ekspozicija per +1 stopą (kadras gerokai nedakaltas ant ISO 1600) ir nustačiau vienodus triukšmodavo nustatymus ant Lightroom 2 ir 3, šarpa nuleidau iki 0. Trečioje versijoje tai dariau pirmiau. Žiūriu, patinka. Spaudžiu automatiškai dešinį pelės klavišą, renkuosi “Edit in Photoshop CS4″, atsidaro Šopas, o ten baisus vaizdelis. Visai ne tai, ką matau Laitrūme. Eksportuoju failą per export dialogą, atsidarau Šope, matau tai ką rodo Laitrūmas. Taip ir nesupratau kame replis. Nejaugi su komanda “Edit in …” veikia senasis triukšmodavas, o su komanda export – naujas? (paskui patikrinau, akurat, per exporta vienaip, o per edit’a kitaip, kaip antroje versijoje viens prie vieno) Nu, tarkim beta versija kalta.

Pats šumodavas malonesnis, tikrai. Kropą pridedu. Trečioji versija manau bus visai nebloga. Jeigu padarys pagaliau hotkeys keitimą, ble.

lightroom2-3

(~800KB failas, grynai dėl vaizdelio, kaip pasikeitė šumodavas)

:, ,

2 Comments for this entry

  • Edmis

    man atrodo su eksportu ir edit lightroom’as nuo pat pradžių duhinos

  • Mehak

    nesu susipazines su visa isjtrioa sito projekto, bet visgi drisiu paklausti: Ar skaitliuku dureles turejo buti pakeistos abiejuose namuose visuose aukstuose? Jeigu taip, bent vienas aukstas 4tame name liko be dureliu

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?