Blogas Artioma

Apie Adobe Photoshop

by Artioma on Nov.20, 2010, under Nuotraukos, Rašliavos, Reklama

Mes pakankamai gerai jau zinom, kad ne visi foto-visokie-kursai vienodai naudingi, bet:

kursai

Ka daryti su kursais, kuriu autorius tame paciame fotoshope nemoka nuklonuot gradiento? Nekalbu jau apie „Kursai“ is didziosios ir „Fotografams“.

Jeigu netycia butu nuosirdziai ir tikrai nesuprantanciu apie ka as cia porinu, pabraukiu raudonai (nesamones isryskingos specialiai):

kursai_gaidys

For the record: as suprantu, kad „nesezono“ (kada vestuviu nera) metu irgi valgyt norisi, bet jobanavrot, gal iskaba bent pasidaryt, jeigu mokintis susiruosei kazka? Priedo, kad programa. Neideali, tarkim taip. Bet cia jau ne mano reikalas. Mes turim savo fotokursus, kurie ne pirma menesi jau visai sekmingai sukasi. Atsiliepimu blogu negirdejau. Aha, jo, cia reklama musu, ir ne visu kitu.

:, , , , , , , , ,

5 Comments for this entry

 • a

  busit paskubejes teisti ir kritikuoti tamsta.
  Jei gerai paziuretum kas uz to melyno fono slepiasi tai pamatytum jog tiesiog printscreen’as atidaryto photoshopo su nuotrauka (kas turbut ir buvo tokio banerio ideja). Isvada:
  garsiai loji per daug nesusimastes.

  Nesu as nei ju kursu lankytojas nei konkreciai sios reklamos gerbejas, taciau tiesiog uzkliuvo tavo pavirsutiniskas neobjektyvus puolimas

 • Artioma

  Labas, mielas bevardi skaitytojau, jeigu moketumei naudotis guglu, tai pamatytum, jog originaliam startup screene gradientas yra tikrai svarus:

  http://farm4.static.flickr.com/3160/2963766758_e98ccbdea3.jpg

  Matyt tamsta ta screena pakankamai retai mato, kad isiminti, kaip jis is tikro atrodo.

 • Karolis

  Dar tuputėlį kritikos… Dvi šriftų šeimos, trys eilutės, kurių kiekviena pažymėta skirtinga spalva ir jos visos skiriasi dydžiais. Ką tas Azanovas iš http://www.fotojura.lt daro (kursus veda) irgi nelabai matosi. Jei jau photoshop’u naudotis moki, dar nereiškia, kad turėtum ir savo reklaminę kampaniją pats „klijuot“.

  @a, aš irgi lygiai taip pat galvojau, kad čia Artioma pasikarsčiavo, bet visgi akivaizdžiai imtos CS4 spalvos. Tiesa, čia jau būtų galima diskutuoti nafig mokyti CS4, kai retušavimui naujokams CS5 žymiai _žymiai_ pravartesnis. Tiesa, kainuoja. O va kainos argumentas dar labiau stulbina – koks naujokas pradės naudoti programą, kuri pusę piniginės ištuštintų. Aišku, galima sakyti, kad žmogus orientuojasi į bagotus žmones, bet kai kursų 12 valandų tekainuoja 350 litų, skaitau, šitą prielaidą daryti būtų rizikinga.

  Tai va tokios mano dvi kapeikos, kaip amerikonai sako.

 • Artioma

  Da blyn, as ne apie “tematika” ar spalvas kalbejau, as apie tai, jog tas gradientas “sulauzytas”, matosi gi. Negalima jo svaraus nupaisyt? Galima. :)

  Na, o kaip pas mus visi programas (ypatingai tokias) perka, tai mes turbut visi zinom.

 • Karolis

  Aišku žinom, bet nefig kursus organizuot, jei programos nėra nupirktos…

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?