Blogas Artioma

Apie Samsung F2380

by Artioma on Sep.18, 2009, under Nuotraukos, Rašliavos

Šito posto antrasis pavadinimas turėtu būti: „Samsung F2380, arba kaip niekam per krizę pinigų nereikia“. Istorija labai paprasta. Kada tau reikia kažką nusipirkti, tai arba pardavėjai nėra kažkodėl suinteresuoti tau tai parduoti, arba sako „ai, tai priminkit mums po mėnesio“, arba išvis neatrašo į meilus, arba sako, kad gali užsakyti, tačiau kada bus – nežinia. O pinigus reik mokėt iš karto…

Vienintelis žmogus kuris operatyviai apsiėmė man padėti buvo Maksimas Jegorovas, už ką jam didžiulis ačiū. Užsakė monitorių, atvežė. Veikia, džiaugiuosi. Sakė, kad jeigu ko reikės, tai galima pas jį kreiptis. Vo čia yra blyn servisas.

Daug protingų žodžių apie pati monitorių paskaityti galima Fcentro saite, arba broliškame Xbitlabs. Ten iš esmės parašyta viskas ką reiktu žinoti.

Realūs įspūdžiai iš esmės sutampa su testeriu. Sukalibruotas neblogai (CLTest jums į pagalbą), nors nusistačiau didesni kontrastą ir šviesuma, nei testeriai. Bet tai nėra svarbu. Šešėlių dingimas gan juntamas. Gamos kreivė tikrai kitokia, nei ant senojo Samsung 193P (irgi su PVA matrica), tačiau sukalibruotas „iš gamyklos“ F2380 žymiai geriau. Priedo, kad 193P neturi jokių nustatymų, viskas veikia per kvailą programą, kurį kažkodėl ant Windows 7 neveikia.

Pažaidus su vaizdo kortos nustatymais pavyko gan neblogai sutvarkyti gama ir šviesumą, šešėliai atsirado, šviesūs tonai liko maždaug tokie patys. Persijungt tarp profilių nesunku. Bent jau ATI produkcijos vartotojams tai tikrai. Kaip reikalai yra su Nvidia – nežinau.

Kaip už tokius pinigus, tai idealus monitorius, pilnas sRGB spektras, fullhd ir t.t. O ir fotografams labai tiks, kaip krizinis darbo variantas. Ypatingai, jeigu ant Eizo pinigų nėra.

P.S. Visiems norintiems galiu duoti Makso kontaktus, galbūt jis galės jums padėti ieškant kažko, ką visi kiti parduoti jums nenorės. Juk krizė, pinigų niekam nereikia…

P.P.S. Toks daiktas kaip matricos greitis manęs visai nedomina, todėl neskaitau gan lėta atsiliepimo laiką kažkokiu minusu. Ypatingai jeigu pasižiūrėt į pliusus.

:, , , ,

4 Comments for this entry

 • Carm

  Pranešk, mielasis, kuomet atsiras negyvas pixelis (jei atsiras) ;)

 • Laurynas

  Labas

  Ar būtų įmanoma gauti Maksimo el. paštą?
  Norėjau dar pasitikslinti dėl filmų peržiūros - ar neatsiranda kokių blogų pastebėjimų žiūrint filmus su intensyviu veiksmu?

 • Artioma

  Kadangi filmuose net mano senukas Samsung 193P su leta matrica manes per daug nevargindavo, tai F2380 irgi nevargina. Kazkokiu specaliu “testu” ar matavimu “is akies” nedariau.

  Maksa galit rasti el. pastu: info (eta) atriumdizainas.lt

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?