Blogas Artioma

Klausimas (?)

by Artioma on Nov.12, 2010, under Rašliavos

Draugai ir Feistubo skaitytojai, papasakokit man, kokio b**io velnio per fotoshopo kursus kai kurie destytojai neva pasakoja apie „srifto kurima“? Ka bendro sriftas turi su Adobe Photoshop, ka?

(manau, jog tai retorika, nes minetasis lektorius galvoja, kad as esu imbecilas)

P.S. Sita tema su ponu lektorium bandziau viena karta pasikalbeti, bet jis kazkodel komentuoti atsisake.

:, , , ,

3 Comments for this entry

 • Badas

  Esu girdejes (pagooglinau perskaites sita klausima), kad Photoshopa galima naudoti sriftams kurti. Tai turbut todel ir aiskina. Viena is funkciju tpsknt. Jeigu photoshopas tarkim dar turetu irankius matematinei vaizdu analizei (pvz. dvimate Furje transformacija), papasakotu ir apie tai. Bet tai jau atskiras pluginas :)

  Visai kitas klausimas, kokie zmones yra tie kursu klausytojai, kokiam tikslui jie naudos phoshopa. Jeigu tai busimi fotografai, tai turbut netgi imbecilams aisku, kad visu funkciju nenaudos. As manau, minetasis lektorius tiesiog yra imokes mintinai savo paskaita, ir bijo praleist vieno puslapio kad nesusipaisytu. Kad nesusipainiotu juostele tpsknt.

 • mantozhke

  O aš visad galvojau, kad fotožopas reikalingas spuogams nuo veido nurankiot, celiulytus palygint, ką nors pašviesint ir patamsint :D Matyt tas fotožopo prafysianalas negirdėjęs apir Corelį….

 • Karolis

  @mantozhke, o prie ko čia Corel’is? Suprantu, kad jie kuria vektorinei grafikai pritaikytus produktus (kaip kad „Draw“), bet tai čia gi ne argumentas. Jų programos nėra labai jau pritaikytos šriftų kūrimui, ką jau kalbėti apie ištisas šeimas. Naudojant tą patį argumentą, galima sakyti, kad „Matyt tas fotožopo prafysianalas negirdėjęs apie Adobe“, nes jie ir daugiau programų turi (suprask, „Illustrator“). Be to, ir tas pats Photoshop’as turi gan neblogas funkcijas dirbti su vektorine grafika.

  O ras jau tai retorika, tai į Artiomos klausimą neatsakau :)

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?