Blogas Artioma

Laitrūmo laidovės

by Artioma on Apr.09, 2009, under Nuotraukos

Kažkaip aš jau senokai žiūrėdamas į Lautrūmo fotkes galvojau, kad jos kažkokios man muilinos. Bet tinginystė daryti testą ir madingas žodis „workflow“ mane vis ramindavo. Juk patogu tas Laitrūmo „workflow“ kada įpranti.

Bet vakar pasižiūrėjau Pavlo Kosenko postą apie Canon’o petako markii testavimą ir paskaičiau Deno komentarus, kad Lightroomas yra мыльное говно ne toks ryškus kaip C1… Nu ir ką. Nuėjau ir pasiėmiau Phase One trial’a. Ko pasekoje padariau asmenine išvada, kad Lightroomas yra мыльное говно ne toks ryškus kaip C1.

Dabar mane kankina abejonės… Ką daryt? Eit į C1 gyvent? Turbūt ne. Visgi ta tinginystė mane per daug kamuoja „workflow“ patogus. Įpratau turbūt per daug.

Tačiau kai kuriuos kadrus tikrai renderinsiu su C1… Ir dar reiktu išbandyt kartu su visais ir Capture NX2.

P.S. Pridedamas testines fotkės kropas…

lightroom

Lightroom 2,3. Balansas „as shot“. Sharpas po defoltu. Defringe „all edges“. Camera profile „standart“

c1

Phase One Capture One Pro 4,7. Balansas „as shot“. Uždėta varna ant „purple fringing“. Visa kita po defoltu.

:, , ,

1 Comment for this entry

  • Sanil

    I have a wordpress blog now, but I can’t frugie out how to get readers into there! I have been using myspace and it’s been great, subscriptions like crazy, but a lot of them don’t have wordpress so no leads there. Besides, I am posting the same info to both, so it’s not much of a point of them getting one. How can I increase my wordpress readership? I already utilize tags, but I still only got about 89 views in two weeks. Thanks in advance serious answers only, please!

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?