Blogas Artioma

The next level (fotokursai)

by Artioma on Jun.03, 2010, under Nuotraukos, Rašliavos

Laikas išbandyti kažką naujo. Kol Mečkausko taisykla jau kokia 5-a savaitė tvarko mano fotiką (neapykantos žaibas jiems į ofisą), tai yra laiko paruošti metodinę medžiagą. O nafig ji man reikalinga? O gi tam, kad dėstyt naujokams fotografiją. Kol kas tai bus tik vienos dienos fotografijos kursaiNaujojoje fotografijos mokykloje“, kur per 4 valandas bandysim išdėstyti pačius-pačius pagrindus ir pabaksnoti pirštais į pačias baisiausias klaidas. Pamokos nebrungios, todėl registruokitės. Ypatingai, jeigu tėtis nupirko kokį brungų Nikon’ą ir nežinot, ką jame spausti, ir pastoviai išeina „per tamsu“ arba „o pas mane viskas susiliejo“. Apie aukštąjį meną kalbos turbūt daug nebus. Formatas ne tas ir laiko mažai. O ir be vieno-kito butelio vyno – nu jau nė iš vietos.

O paskui bus praktikos. Va praktikos jau bus truputį laisvesnės. Ten tiesiog bandysim paveiksluoti. Amerikos neieškosim, ją atrado Kolumbas.

P.S. O kokių kursų jūs norėtumėt? Apdirbimo? Lightroom’o? Photoshop’o? Praktinių užsiėmimų? Jeigu norit, tai galit rašyti tiesiog į meilą: artioma@durnius.lt :)

:, , , , ,

1 Comment for this entry

Jeigu turite noro, tai galit ir jūs paporinti

Kažką pametėte?